сряда, 27 юли 2016 г.

Минимум Лига Европа за българския шампион

снимка novosti.rs
Логичното равенство се случи след вчерашния балкански сблъсак в Разград. Мачът бе белязан от бързата игра и многото атаки и на двата отбора. Българският отбор успя да поведе в резултата в 43-та минута след уникален гол на Джонатан Кафу точно преди почивката.

Второто полувреме започна също на бързи обороти, с очакван натиск от страна на гостите. Резултатът не закъсня и само 3 минути след подновяването на играта "звездашите" изравниха с гол на Александър Катай. В 66-та минута сръбския гранд постигна пълен обрат чрез Гелор Канга.

Орлите се мобилизираха и стигнаха до равенството с гол на резервата Клаудиу Кешеру в седемдесет и шестата минута, който взриви публиката. Мачът се доигра, като до края и двата отбора имаха по няколко положения, но до 5ти гол не се стигна. Лудогорец - Цървена Звезда 2:2.