събота, 23 юли 2016 г.

ПФК ЦСКА - София направи нулево равенство с Удинезе

снимка facebook.com
ЦСКА - София на Гриша Ганчев направи своя дебют на Българска Армия в приятелски мач с италиянския Удинезе. Отборът на Христо Янев бе представен на публиката час преди началото на мача. Над 5 000 души дойдоха в борисовата градина да изгледат двубоя.

Първото полувреме имаше по няколко много добри възможности и за двата отбора, но до гол така и не се стигна. Червените удариха греда в италианската врата още в 17-та минута, отговорът на сините дойде в 35-та когато отцелиха другата греда на българският отбор. До към 70-та минута успяха да създадат по още няколко положения, без резултат.

В 75-та минута Удинезе остана с човек по малко, заради грубо влизане. Потърпевшият бе Фелипе, до края италиянците играха с десет човека, въпреки това създадоха още опасни положения, но топката не влезе нито веднъж. ЦСКА - София - Удинезе 0:0.