петък, 16 септември 2016 г.

Фейнорд наказа Манчестър Юнайтед в Лига Европа

Холандският гранд Фейнорд победи мултимилионната селекция на Жозе Моуриньо с минималното 1-0, което бе достатъчно за трите точки в актива на холандците. Дали това показва, че Моуриньо не проявява интерес към този турнир, ще се разбере в следващите двубои. Другата голяма издънка направи италианския гранд Интер, който загуби с 0-2 като домакин от израелският Апоел Беер Шева.

Отборът на Мъри Стоилов Астана допусна пълен обрат, след като водеше с 0-1 на полувремето, Астана загуби с 2-1 от кипърският Апоел. Другият италиански гранд Рома завърши с равенство 1-1 като гост на отстраненият от Лудогорец, Виктория Пилзен. Руският Зенит постигна невероятен обрат срещу Макаби Тел Авив. Макаби след като поведе с 3-0, допусна пълен обрат за 3-4 в последните 13 минути от редовното време.