понеделник, 19 септември 2016 г.

След Фейнорд Моуриньо пийна вода и от Уотфорд

снимка goal.com

Специалния Жозе Моуриньо даде ясно да се разбере, че не го вълнува турнира Лига Европа, след като загуби с минималното 0-1 в Холандия, но какво се случва във Висшата лига на острова е въпроса. Червените дяволи записаха срамна загуба в своята статистика при гостуването си на не чак толкова претенциозния Уотфорд с 3-1.

Уотфорд показа зъбите си още в началото на двубоя, след като успя на няколко пъти да застраши вратата на Де Хеа в първите 20 минути, но така и не успя да отбележи. В 30та минута Погба стреля от далеч и топката срещна напречната греда. Отговорът на Уотфорд не закъсня и домакините поведоха в резултата в 34та минта чрез Етиен Капу.

Маркъс Рашфорд се разписа за 1-1 в 62та минута и донесе лъч надежда за Манчестър. Пропуските пред вратата на Уотфорд не спираха. В 82та минута Хуан Суинга отново изведе Уотфорд напред с първото си докосване в мача. В даденото продължение от реферът бе отсъдена дузпа за домакините. Трой Дийни не сгреши от бялата точка и с това разби надеждите на Моуриньо за точка. Така Манчестър Юнайтед записа трета поредна загуба във всички надпревари.