вторник, 1 ноември 2016 г.

Лудогорец посреща Арсенал на Васил Левски

източник betfair.com

В първия мач между двата тима преди две седмици "артилеристите" се поздравиха с разгромна победа с 6:0. Така те са лидер в група А с актив от 7 точки, колкото има и ПСЖ. Базел и Лудогорец имат по една точка, но българският шампион е последен заради по-лошата си голова разлика.
Една от малкото въпросителни пред треньора на разградчани Георги Дерменджиев е за това кой да застане под рамката на вратата. Титулярът в досегашните срещи Владислав Стоянов е показва колебания, както в Шампионска лига, така и в националния ни отбор. За това има вероятност Владо да седне на пейката за сметка на Милан Борян.

Другата промяна е свързана с Клаудиу Кешерю, който ще бъде на върха на атаката. Така играещият на този пост от началото на сезона Джонатан Кафу ще мине на фланга, а от титулярните 11 ще отпадне Върджил Мисиджан. Румънецът се намира в отлична форма и реализира 7 гола в последните 3 мача на тима.
Въпреки проблемите в защита, Дерменджиев няма да прави промени и срещу "артилеристите" ще излязат същите четирима, които се пропукаха на шест пъти на "Емиратс" - Йордан Минев, Козмин Моци, Ектор Паломино и Натанаел.

Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер обяви, че Алексис Санчес и Оливие Жиру могат да водят атаката на отбора в предстоящия мач срещу Лудогорец.
Жиру влезе като резерва и с първите си две докосвания отбеляза два гола при победата с 4:1 срещу Съндърланд през уикенда. Очакванията са една не малка част от титулярите в този двубой да получат почивка в срещата срещу Лудогорец.

Препоръчителни залози: За над 3.5 гола @ [2.25]