петък, 24 февруари 2017 г.

Фалкао разочарован от загубата на Етихад

източник bet365.com

Радамел Фалкао (101.00 да стане голмайстор в Лига 1) съжалява, че неговият Монако не е успял да се поздрави с победата в гостуването на Ман Сити в първи 1/8-финал в Шампионската лига, но предупреди, че все още нищо е приключило. Двата тима сътвориха невероятно зрелище на "Етихад", завършило при резултат 5:3 в полза на "гражданите". Фалкао наниза две попадения и пропусна дузпа в този спиращ дъха трилър, а тимът му водеше в резултата с 3:2 до средата на второто полувреме. В заключителните 19 минути обаче възпитаниците на Пеп Гуардиола сътвориха пълен обрат и така запазиха шансове за класиране напред.

"Разочарован съм, защото не съумяхме да затворим мача в наша полза. Може би ни липсваше малко интелигентност срещу играчите на Ман Сити, които са безмилостни при всяка отдала им се възможност. Нищо обаче все още не е приключило. Вярваме, че можем да се справим по-добре у дома и да излезем като крайни победители", заяви колумбийският реализатор.

Фалкао премина през доста трудности през последните години заради редица контузии, но през тази кампания отново показва на какво е способен и към момента има 24 гола 29 мача във всички състезания. "Монегаските" пък са най-резултатният отбор във водещите европейски първенства с 111 отбелязани гола през текущата кампания. След силното си представяне на европейската сцена лидерът в Лига 1 Монако ще трябва да насочи фокуса си върху съботната визита на Гингам във вътрешния шампионат. Ставката затова Фалкао и компания да отбележат и в двете полувремена на мача е 2.37.