петък, 29 септември 2017 г.

Светослав Дяков: Никога не се предаваме

източник bet365.com
Лудогорец Разград спечели първа победа в груповата фаза на Лига Европа след невероятен обрат с красиви голове срещу втория в Бундеслигата Хофенхайм с резултат 2:1. Светослав Дяков, който стана автор на едно от попаденията за "орлите", заяви, че отбора никога не губи вяра.

Момчетата на Юлиан Нагелсман имаха аванс от 1:0 на полувремето в Разград, но в 46-та минута Дяков изравни резултата с прекрасен изстрел от воле. Конгоанецът Джоди Лукоки донесе трите точки на Лудогорец с великолепен прехвърлящ удар в 72-та минута.

"Ранният гол може би малко ни стъписа, после обаче имахме ситуации. През второто полувреме вкарахме рано и това ни помогна. Радвам се, защото играхме срещу класен съперник. Ние сме опитен отбор, който никога не губи вяра и не се предава. Трудно е да обърнеш германски отбор, но ние го направихме", каза Дяков.

Капитанът на "орлите" добави, че той и съотборнците му са направили важна крачка към целта си да излязат от групата. Лудогорец е втори във временното класиране с актив от шест точки с две по-малко от лидера Брага .